Klidně ať si váš manžel celý den běhá někde venku spolu s vašimi dětmi, vy jim ani ten společný pobyt nezávidíte a to ani trochu. Pro vás je vrcholem vašeho úsilí a maximálním projevem vaší sounáležitosti to, že s nimi na ty hory vyrazíte a víc po vás chtít nemohou. Klidně ať si celý den lyžují, ať si sáňkují, ať se válejí ve sněhu jak je jim libo, vás žádné zimní radovánky nemohou přesvědčit o tom, že by byly lepší než pobyt na chatě s elektrickým přímotopem. To je vrchol vašeho blaha v rámci těchto zimních polních podmínek.

Raději se přitulíte k topení

A navíc to má i své mnohé výhody, jen ať se manžel o děti stará, ať na ně dohlíží a vy si mezitím uděláte čas jen sama pro sebe. Jen málokdy v roce se vám stane, že byste měla tolik času sama pro sebe a prostor pro to, abyste mohla v klidu relaxovat. Takto dopoledne vypravíte rodinu ven, poté v klidu uvaříte oběd a u toho si poslechnete oblíbené šansony a po obědě už máte až do večera volno, takže si můžete číst, můžete luštit křížovky anebo klidně spát, prostě je to jen na vás. 


Zimní radovánky vás nelákají

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.