VeterinaPraha 10 Vám nabízí své služby. V zavedené ordinaci ALTAVET se lékaři i sestry starají o zdraví zvířete po celou dobu jeho života. Takto poskytovaná péče zahrnuje preventivní prohlídky zvířete v mladém věku, potřebná ošetření a očkování, případně kastraci a včasnou diagnostiku počínajících onemocnění a jejich léčba v průběhu celého života. Citlivý přístup ke zvířecímu pacientovi i k jeho chovali je na našem pracovišti samozřejmostí.

Moderní pracoviště s řadou možností

Na našem pracovišti ošetřujeme všechna zvířata s pochopením a respektem. Provádíme pravidelná očkování a ošetření proti vnějším i vnitřním parazitům, samozřejmostí jsou plánované i akutní chirurgické výkony za krátkodobé hospitalizace, stomatologické zákroky, kastrace psů, koček a mnoho dalších výkonů a specializovaných vyšetření, jsou-li potřeba. Používáme vždy přípravky a medikaci určenou v první řadě pro zvířata, specializovaná vyšetření pro nás vykonává veterinární laboratoř. U nás najdete citlivý přístup ke zvířeti i jeho majiteli a péči cílenou na zvíře. Navštivte nás a nebudete litovat.

Zdravé zvíře a spokojený chovatel

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.