Když jste si kupovali podkrovní byt, tak vám bylo naprosto jasné, že investice do jeho koupě není zdaleka ta poslední, která vás v blízké budoucnosti čeká. Bydlet v podkroví má totiž své mnohé výhody, a především velkou přitažlivost pro nenapravitelné romantiky jakými vy bez pochyby jste, ale má také své jisté mouchy, to se musí nechat, abyste celou věc zhodnotili spravedlivě. Vždyť něco takového by jistě napadlo každého, kdo by do tohoto prostoru zavítal. Snad veškeré stěny ve vašem bytě mají atypické rozměry, jsou prostě nízké a nad nimi se tyčí šikmá střecha.

Nábytek na zakázku

Takže je naprosto zřejmé, že veškerý nábytek si budete muset nechat zhotovit na zakázku tak, aby do vašeho bytu padnul jako ulitý. Musí být nízký a také trochu zkosený kvůli šikmé střeše. Jediný prostor, který pro vás nemá hranice je vaše střešní terasa, na které si v noci připadáte jako byste se dotýkala hvězd. A největší položkou ve vašem zařizovacím rozpočtu bude zřejmě kuchyně na míru Praha, ovšem to se nedá nic dělat, jelikož bez kuchyně se doma neobejdete, a proto má smysl se obrátit přímo na profíky.

Zcela atypické rozměry podkroví

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.