Pokud Vám chybí v životě adrenalin a vyhledáváte nové zážitky, měli byste zkusit extrémní sport jménem snowkiting. Jde o jízdu na lyžích či snowboardu s padákem v ruce. Tento sport je vcelku nenáročný a proto se nemusíte bát, že byste ho nezvládli.

Ideální je objednat se na základní kite kurz, kde Vás naučíme základy. Jistě je zvládnete a pak už se budete učit nové a nové triky. Snowkiting Vás úplně pohltí a vy už nikdy nepoznáte slovo nuda. Najdete nás hned v několika centrech po celé České republice.

Jízda s kitem za 1 den

Nabízíme Vám naše dlouholeté zkušenosti a nadšení pro tento snowkiting. S námi se budete prohánět po zasněžených rovinkách po jednom dnu učení. Svěřte se do našich rukou a věřte, že budete mít na co vzpomínat.

Zažijte vyžití se snowkittingem

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.