Když doma zavoní heřmánek, narodí se miminko. A ta doba je jednou z nejkrásnějších životních etap pro všechny kolem, protože přináší samé úžasné zážitky a novinky. Život se změní rázem úplně všem a nejvíce novopečeným rodičům. Potom se co nejdříve vrhnou do vytváření zásob – kojenecké oblečení , peřinky, postýlka, vanička, monitoring dechu, lahvičky.

Proč nemít vše připravené předem?

Jednoduše z pověrčivosti. Ale pak najednou vypukne kolotoč nákupů, který nebere konce. Je ale fakt, že kupříkladu kojenecké oblečení a další důležité potřeby nakoupíte téměř kdykoli a kdekoli. Právě že vše můžete nakoupit i on-line, aniž byste vytáhli paty z domu. Nějakou představu včetně seznamu nepostradatelných věcí má určitě každá maminka v hlavě nebo dokonce i na papíru

Zavoní to heřmánkem…

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.