Stěží dokážete během dne myslet na něco jiného než na jídlo? Pořád musíte myslet na to, jak máte hlad a co si dáte k jídlu? Stalo se pro vás jídlo již posedlostí a závislostí? Pak je potřeba začít nad ní vítězit. Stejně tak jako vás nikdo nevyléčí ze závislosti na alkoholu nebo na cigaretách, i toto musíte udělat sami. Třeba pomocí emulipsu.

Požitek

Je pro vás jídlo velkým požitkem, bez kterého si nedokážete představit žít? Jenže když vaší mysl bude zaměstnávat jen myšlení na jídlo, nebo samotná jeho konzumace, pak se nemůžete divit, že po čase začnete pěkně přibírat. Možná přijde den, kdy si to uvědomíte a budete to chtít změnit. Pak je potřeba nastavit úplně jiný režim, který vám pomůže to všechno shodit a emulips, který vám pomůže s chutí k jídlu.

Závislost na jídle

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.