Zvláště ty prostory, kde toho vykonáváte nejvíce. Doma si tedy představte hlavně kuchyňský prostor a třeba také koupelnu, kde se každý den připravujete a probouzíte pro prospané noci. Taková místa je třeba vyplnit opravdu kvalitním světlem, aby bylo vše dobře vidět, zvláště když máte nejednu dioptrii, a už nic Vaše oči nedokáže zachránit. Zejména potřebujete dostatek světla u vaření, aby se nestala nějaká neplecha s jídlem, nevloudil se Vám někam vlas a tak dále.

Myslete na to, když vaříte nebo se chystáte vařit

Je páteční večer a chystají se k Vám přátelé na kolaudační party. Jenže Vy jste se zrovna nastěhovali a vše máte tak na půl hotové. Ale samozřejmě si uvědomujete, že pravděpodobně pohostíte své hosty v kuchyňském prostoru. Jenže žárovky Vám tam rupnuly nebo jste ještě nestihli nainstalovat nový lustr a už by byla pohroma na světě. Ještě se to ale dá zachránit – běžte do nejbližšího obchodu nebo rovnou na ten internetový a pořiďte si zařízení jako je zářivka pod linku a problém je vyřešen.

Zářivka – levný zdroj světla, který si neosvětlené prostory zaslouží
Tagged on:

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.