Nový občanský zákoník umožňuje založení sro ready made se základním kapitálem 1,- Kč, a to zřejmě proto, aby podpořil rozvoj drobného podnikání. Tím ovšem nezjednodušuje legalizaci při zakládání společnosti. Od toho jsme tu my, abychom Vám celý postup usnadnili. Získáte předzaloženou společnost se splaceným základním kapitálem, bez závazků a s prázdnou historií. Zaplatíte pouze notářské poplatky a správní poplatky a druhý den již můžete jednat jménem společnosti.

Pomoc podnikatelům

Kdo nic nedělá nic nezkazí, ale také nic nezíská. Máte-li podnikatelský záměr, obraťte se na nás a my Vám pomůžeme založit sro ready made v klidu , vlastně podepíšete pouze jednu smlouvu. Máme pro Vás i další služby, například předzaložený účet u České spořitelny či Raiffeisenbanky. Využijte oživení ekonomiky a obraťte se na nás, ušetříme Vám spoustu času a ceny jsou přijatelné.

Zaměstnání nebo podnikání

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.