Úprava ph v bazénu je velmi důležité pro jeho správné fungování. Nejen celého koupacího zařízení, ale také pro správné fungování přípravků pro úpravu vody a také má vliv na pokožku všech koupajících. Jde o to, že pokud má voda správné hodnoty tohoto faktoru, tak můžete dokonce ušetřit na přípravcích pro péči o koupací zařízení, protože, když je voda vyvážená tak není potřeba jí tak často upravovat a dodávat jí tak moc dezinfekce a dalších přípravků. No a pak také má tento faktor vliv na zdraví koupajících, protože pokud je v rovnováze, tak se nemůže stát, že by se Vám ve vodě tvořili zákaly, které by mohly být nebezpečné pro zdraví koupajících.

V naší nabídce najdete všechny potřebné přípravky

Každopádně je důležité se postarat o úpravu hodnot ph už před prvním napuštěním bazénu, abyste měli údržbu vody jednodušší. K tomu, abyste zjistili, v jakých hodnotách se Vaše voda pohybuje, Vám dokonale poslouží kvalitní a spolehlivé testery, které najdete v naší nabídce. Jakmile zjistíte jakoukoliv nerovnováhu, ať už zvýšení těchto hodnot nebo snížení, v každém případě u nás najdete přípravky jak ke snížení, tak ke zvýšení těchto hodnot a to jak v granulované podobě, tak také v kapalné podobě a to od nejlepšího výrobce v tomto oboru za opravdu velmi výhodných cenových podmínek. Tak jen vstupte a vyberte si přípravky, které potřebujete k péči o Vaše koupací zařízení a také potřebné příslušenství, které Vám také údržbu usnadní.

Zajistěte vysokou kvalitu vody ve Vašem koupání
Tagged on:

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.