Nemáte náladu složitě stavět dřevěné pergoly nebo kůlničky? Odrazuje Vás finanční nákladnost i čas, který taková výstavba zabere? Začněte uvažovat nad plechovou variantou takového zahradního domku. Lehké a jednoduché konstrukce se vyznačují minimální náročností při sestavování a navíc vypadají velmi krásně, jako přirozený doplněk Vaší zahrady.

Splněný sen každého zahrádkáře

Máte u domu velikou zahrádku a ještě více prostoru zabírá vaše zahradnické náčiní? Neradi byste se obhospodařování stromků a rostlinek vzdali? To vůbec nemusíte. Plechové garáže v podobě zahradního domku poskytne úložné místo pro všechny Vaše pracovní nástroje. Budete mít své věci nejenom pěkně v suchu, ale i přehledně seřazeny a uklizeny z dosahu dětí.

Zahradní domky na přání

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.