Hledáte mast či krém, které budou splňovat všechna Vaše kritéria? Tedy, že bude účinně chránit a vyživovat Vaši pokožku a nebude ji zároveň dráždit? Pak vyzkoušejte náš konopný krém. Vyroben je z kvalitních přírodních komponent. Používáme při jeho výrobě například oleje z jojoby nebo oliv. Pochopitelně také nesmí chybět ani protizánětlivé cannabionoidy.

Hmyzí kousnutí zmizí během chvíle

Konopný krém se samozřejmě neužívá pouze jako kosmetický přípravek, ale má také velice dobré léčivé účinky. Například kousnutí od hmyzu či drobné popáleniny je náš přípravek schopen během pár chvil vyléčit. Také se velmi často využívá k léčbě akné, ekzémů či jiných nešvarů pokožky. Velmi dobře působí při bolestech zad nebo různých kloubů.

Vyrobený za pomocí přírody

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.