Možná jste se, milé dámy, již nejednou v životě setkali s tím, že jste pociťovaly v životě zmatek a měly pocit, že se vás týkají samé negativní věci. Možná jste si připadali tlusté a měli pocit, že pokud nezhubnete, nikdo vás nebude mít rád. Možná jste měly vztek na své okolí a říkaly si, že by vám bylo mnohem lépe, kdybyste se přestěhovaly a našly si i novou práci, protože ta vaše současná vás naprosto nebaví a nenaplňuje. Nejhorší, k čemu člověk může tímto způsobem dospět, je pocit, že vlastně za nic nestojí.

Jak na to

Víte, jaká je osvědčená rada? Postavit se před zrcadlo a dívat se na sebe úplně jinýma očima. Zkuste sami sebe přesvědčit, že máte krásné štíhlé tělo a že kamkoliv se obrátíte, všude najdete pouze lásku a porozumění. Oblékněte toto své krásné tělo do slušivých dámských šatů, projděte se po krásném místě, na kterém bydlíte, a zkuste přesvědčit sama sebe, že máte skvělou práci, která vás baví.

Vše je o životním postoji

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.