Už Vás nebaví jezdit o víkendech na chatu, tam se starat o zahrádku a renovovat neustále se rozpadající chatu či chalupu? Chcete si o víkendu konečně odpočinout? Pak právě Vás jistě potěší víkendové pobyty, které můžete dát blízkým i jako dárek.
Víkendové pobyty nabízíme ve známých, i méně známých českých lázních. Z těch známých můžeme jmenovat Františkovy Lázně, Karlovy Vary, Jáchymov, Mariánské lázně, Jáchymov či Karlova Studánka. Mezi ty méně známé řadíme Dolní Lipovou, Mšené, Velichovky a další.

Luhačovice

Chcete-li strávit své víkendové pobyty v klidu a pokoji, pak Vám vřele doporučujeme právě lázně Luhačovice. Leží ve Zlínském kraji a jsou známé především léčivými prameny. Jezdí tam lidé zejména s obezitou a s nemocemi trávení a dýchacího ústrojí. Z těchto lázní pochází známá Vincentka.

Víkendové pobyty

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.