Rádi bychom nabídli všem zájemcům o kvalitní nepředražené umění možnost prolistovat si náš katalog moderních obrazů na stěnu. Jejich umělecká hodnota je nesporná, jejich tvůrci se totiž řadí mezi uznávané umělce ve svém oboru. Naleznete ale u nás i dost kousků, jenž vytvořila nová mladá krev, která bude za pár let patřit ke špičce v České republice i na Slovensku. Tyto malby si můžete pořídit už za pár tisíc korun. Jsou vhodné do obývacích pokojů, ale okrášlit mohou také nejednu kancelář.

Nepořizujeme nekvalitní plátna

Namalovat kvalitní obraz není nic jednoduchého, jakmile se to ale povede, je mnohdy škoda, že plátno bylo nekvalitní. Na plátno malíř tvoří své dílo a pokud to je nekvalitní, dopadne to jako se sochami z písku. Chvíli nás těší, ale přijde první déšť a je umění konec. Proto malíři, kteří pro nás tvoří, využívají pouze plátna kvalitní, tedy ta, na kterých barvy po pár letech nevyblednou.

Vhodné malby do kanceláří

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.