I v dnešní době se ještě najde dostatečné množství lidí, kteří se zajímají o sport či pohyb obecně. Specifickými fanoušky jsou pak příznivci bílého sportu. Live tenis je právě určen takovýmto fanouškům. Každý den se u nás můžete dozvědět něco nového. Pokud se někde hraje, buďte si jisti, že Vás o tom budeme informovat. Aktuální výsledky jsou samozřejmostí. V mnoha případech navíc dokážeme připravit našim návštěvníkům přímý přenos z utkání. I přesto, že je to zpravodajství textové, buďte si jisti, že Vám z dění na kurtu nic neunikne.

Přečtěte si o hráčích

Alfou a omegou každého sportu jsou samozřejmě hráči a tenis není výjimkou. Informace o nich naleznete nejen v naší kolonce „statistiky“, ale také v mnoha článcích. Ty se věnují převážně těm nejlepším, ale není řečeno, že zrovna Váš oblíbenec, který nikdy nebyl ani v první padesátce, nebude v některém z našich článků alespoň zmíněn.

Věnujeme se bílému sportu

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.