Máte ve skladu málo místa? Nebo právě rozjíždíte podnikání a řešíte uskladnění zboží? Přemýšlíte jak to vše systematicky utřídit ať dlouze nehledáte a nepřekládáte jedno přes druhé? Je to jen pro zlost, když člověk spěchá a nemůže ve spoustě věcí najít tu pravou. Klienti čekají, všichni chtějí všechno hned, dodávky do druhého dne a vy už z toho šílíte.

Obraťte se na nás

Podnikání za vás nerozjedeme, ale pomůžeme s uskladněním. Máme širokou nabídku palet buďto standardních rozměrů, nebo vám vyrobíme ten váš na míru. Se všemi se dá manipulovat ze všech čtyř stran, dají se pohodlně stohovat a s nosností do 1500kg udrží téměř vše, na co si vzpomenete. Navštivte naše webové stránky, nebo se přijďte podívat osobně a najdeme řešení právě pro vás.

Uklízíte sklady?
Tagged on:

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.