Možná pro vás bude překvapením, že přestože se narodí podle lékařských statistik až devadesát devět procent dětí s naprosto zdravými chodidly, přibližně celá jedna třetina dětí v první třídě základní školy má chodidla nějakým způsobem zdeformovaná či poškozená. Samozřejmě, že se to neděje samo od sebe, ale především jako důsledek nesprávného obouvání. Pokud člověk v nesprávném obouvání pokračuje i nadále, pak s přibývajícím věkem dochází k další postupné deformaci nohou. A jak dále udává statistika, až šedesát procent veškeré populace má v dospělosti chodidla nějakým způsobem deformována.

Vítejte v našem internetovém obchodě

Nevhodné syntetické materiály, špatné střihy obuvi, nulový nebo nadměrný prostor v obuvi před prsty či naopak malá obuv o několik velikostních čísel – to všechno jsou prohřešky, kterých se na svých dětech dopouštíme. Proto vás zveme na internetové stránky našeho e-shopu, kde si můžete pro své děti zakoupit vysoce kvalitní certifikovanou obuv včetně kvalitních dětských holinek do nepohody.

Udělejte vše pro budoucí zdraví svých dětí kvalitním obouváním

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.