Činnost naší firmy se skládá z několika skupin. Jednou ze skupin je také tvorba webových stránek pro různé typy zákazníků. Dále se zabýváme tvorbou a provozováním e-shopů a také internet marketingem.
Věděli jste, že tvorba webových stránek probíhá v několika etapách? Nejdříve musíme zjistit požadavky našeho zákazníka, poté se provede široká a hluboká analýza a nakonec navrhneme několik variant řešení.

Internetová komunikační strategie

tvorba webových stránek je základ naší činnosti, ale my našim zákazníkům poskytujeme i další doprovodné služby. Jednou z nich je internetová komunikační strategie. S pomocí internetové komunikační strategie Vám vytvoříme marketingový plán. Marketingový plán bude obsahovat analýzu současné strategie, stanovení cílů, určení nové strategie komunikace, rozpis marketingových nástrojů a v neposlední řadě také rozpočet nákladů.

Tvorba webových stránek

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.