Pracovní nasazení bývá v našich podmínkách požadováno jednotné. Je úplně jedno, jestli jste čerstve po škole nebo zda máte už odpracovanou řádku let a mohli byste mladé učit. Logicky má mladý člověk mnohem více energie, motivace a elánu, než lidé, kteří pracují už několik desítek let. Pro lidi po 60tce to bývá občas velmi únavné a demotivující, to se samozřejmě odráží i na zdraví.

Proč se trápit dál?

Zjistětě si na našem webu, zda pro vás není možný a výhodný předčasný odchod do důchodu . O této možnosti a jejich výhodách se málo mluví a lidé se bojí, že přijdou o hromadu peněz a i na úkor svého zdraví. Projděte si na našich internetových stránkách všechny informace a vypočítejte si, zda se vám tato volba vyplatí.

Trápí vás díky stresu z práce zdraví?

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.