Zdravotní matrace pružinové jsou tvořeny systémem pružin spojených navzájem. Vnější vrstva jádra je vyrobena z materiálů jako je líná pěna, studená pěna, latex, nebo kokos. Výrobky se liší sílou nosných vrstev.
Pružinové zdravotní matrace mají zajištěno výborné odvětrávání. Nehodí se ale na polohovací rošty. zdravotní matraces taštičkovou pružinou, neboli taštičkové, jsou speciálním typem. Pružiny jsou umístěny v samostatných pouzdrech vyrobených z netkaných textilií.

Taštičkové matrace

Jádro může obsahovat až 1000 pružin uložených v textilních taštičkách. Tento systém reaguje efektivně a individuálně na rozložení tělesné hmotnosti a na nerovnosti lidského těla. Tyto výrobky jsou velmi vzdušné a je zde možnost částečného polohování.

To nejlepší pro vás zdravý spánek

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.