Jakmile se rozhodnete přestavovat starší rodinný domek, je to většinou proto, že rozměrově, prostorově, velikostí, prostě nějak nevyhovuje. Může se rozrůstat vaše rodina. Dcera se vdá, bydlí u vás, musíte se postarat o staré rodiče, a tak je všechny přistěhujete k vám, děti dospívají, potřebujete pro každého vlastní pokoj a tak všelijak podobně. Důvodů pro přestavbu může být mnoho. Mnoho ale často není způsobů, jak se prostorově s takovým úkolem vyrovnat se ctí.

Místo?

Mnohdy jste omezeni absencí nedostatku volného prostoru v okolí vašeho domu. Ve městské zástavbě je to vůbec problém, řadovky vůbec nic takového neumožňují. Lepší je to někdy na vesnici, pokud jsou domky doplněny pozemkem okolo nich. Ale i tam jsou často chudší chalupy naměstnány jedny ke druhé. Kam tedy stavět? Do vrchu. Poschodí, nebo alespoň podkroví. S tím ale souvis í i otázka dostatku světla. A tak se při uvažování o přestavbě dostane i na střešní okna. A je to!

Světlo shůry

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.