Nedáte dopustit na současná moderní paliva. Vždyť jen když si vzpomenete na tu hrůzu ještě před pár desítkami let, kdy se s příchodem prvních mrazíků a teplot blížících se nule, zahalila Vaše obec do hustého černého dýmu, ve kterém se nejen nedalo dýchat, ale vlastně se v něm nedalo celkově dělat vůbec nic, tak se Vám naježí všechny chlupy na těle při představě, že by se takové pořádky měly ještě někdy znovu vrátit. Bohužel, ta představa, jak se znovu s příchodem večera venku dusíte, Vaše prádlo smrdí jako vytažené z udírny a není možné ani na chvíli otevřít okno a vyvětrat, ještě díky některým Vašim sousedům není tak daleko a ve Vaší mysli přetrvává jako strašák.

Existují lepší varianty

Vy ty lidi prostě nechápete. Vždyť dnes mají na výběr z tolika vhodnějších, k našemu zdraví mnohem šetrnějších variant. A ještě je takové moderní palivo jako jsou na příklad dřevěné peletky, vyjde na mnohem lepší peníze a ušetří jim starosti s neustálým plněním kotle a jeho nepříjemným čištěním. Peletky totiž obsahují málo popela a vody, díky čemuž je pravidelná údržba kotle mnohem jednodušší.

Stín minulosti se připomíná

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.