Vyrábíme a dodáváme pro vás samé pochoutky. Nejlepší pro letní osvěžení je ale určitě kopečková nebo točená zmrzlina. Jsme česká firma s dlouholetou tradicí. Nabízíme vám vynikající příchutě a samé dobroty. Vyberete si také z prolévaných, kde nabízíme různé směsi, pasty, příchutě, topingy, ovocné chutě atd. Naše dobroty obsahují výrazné příchutě ovoce, takže jsou nezaměnitelné. Neobsahují žádné barviva ani aromata.

Jak s námi podnikat?

Rádi vám poradíme jaký vybrat vhodný stroj pro ty pravé pochoutky. Ať už kopečkové nebo točené. Pro vaše podnikání máme také spousty doplňkového zboží např. vlaječky, samolepky, stojany a tabule. Také vám nabízíme poradenství a originální nezaměnitelné receptury. S námi je vše jednoduché, rychlé a hlavně lidé se k vám budou rádi vracet. Kdo by odolal takovým lahůdkám, jaké nabízíme? Tyto dobroty zkrátka chutnají všem a uvidíte, že nejen děti u vašeho stánku budou často.

Sladké pochoutky
Tagged on:

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.