Na trhu s dětským sortimentem jsou v dnešní době k dispozici dva rozměry klasických látkových plen, které mají i v dnešní době stále své příznivce. Důkazem jsou nejrůznější reference od spokojených maminek, které je možné si přečíst na nejrůznějších internetových stránkách. Jejich použití je široké, proto alespoň jedno balení od obou rozměrů najdeme v komodě s dětským oblečením skoro u každého miminka. Větší rozměr je vhodný používat po koupání třeba již větších miminek. Nemusíte používat žádné tuhé a velké ručníky, které děti nemají rády.

Kvalitní materiál

Velkou výhodou látkových plen je jejich materiál, ze kterého jsou vyrobeny. Jedná se o bavlnu, kterou narozené miminka velmi dobře snáší. Novorozenec má hodně jemnou pokožku, která je náchylná na opruzeniny. Některé materiály jsou pro malé děti zcela nevhodné, protože u nich mohou vyvolat i alergické reakce v podobě ekzému. Nakupujte tyto výrobky u kvalitních českých výrobců a bude zcela určitě s nákupem spokojeni.

Rozměry

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.