Říká se, že například sedací souprava nebo kuchyňská linka dodají hlavní image interiéru celého bytu nebo zkrátka celé nemovitosti. Určitě se s tím dá do určité míry souhlasit, ale ne zcela. Důležitým kritériem pro image vašeho interiéru je vždy podlahová krytina, které si člověk všimne okamžitě, jakmile přestoupí práh domu nebo místnosti. Proto je třeba vždy zvážit spoustu okolností a faktorů před vlastním výběrem tohoto sortimentu a před vlastní realizací. Rozhodně by hlavní slovo neměla hrát cena, obzvláště ne tehdy, předpokládáme-li tuto investici na dlouhou dobu, někdy dokonce i pro více generací.

Konzultace a porada s naším člověkem vám pomůže usnadnit vaše rozhodnutí

Mezi faktory a kritéria určitě musí patřit kromě jiného také předpokládané namáhání podlahové krytiny, aby pak člověk nebyl nemile překvapen, že došlo k jejímu opotřebování nebo snad poškození nadměrným namáháním příliš brzdy, tedy předčasně, než k čemu byla disponována. O tom všem můžete diskutovat s naším pověřeným pracovníkem v případě, že se na nás obrátíte se svou žádostí realizace plovoucí podlahy či jiné námi nabízené podlahové krytiny.

Podlahová krytina má zásadní vliv pro image interiéru

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.