Řada našich zákazníků upřednostňuje české výrobce před zahraničními. Nejspíš zahraničním nevěří. Většinou se domnívají, že takové zboží bylo dovezeno z Asie, odkud dosti často přicházejí na trh nekvalitní výrobky. Proto v naší nabídce máme výhradně české zboží včetně našich potahových látek. Vydejte se za námi a nakupte si je. Těšíme se na vás.

Přivítají je v našich restauracích nebo hotelích

Kvalita poskytovaných služeb se v restauraci nebo hotelu pozná i podle jejich vybavení. Tam, kde mají potrhané záclony nebo potahové látky, nemůžeme uvažovat o kvalitních službách. Tam zákazníci nechodí. Určitě si raději zvolí takovou, kde je to v pořádku. Pokud je potřebujete, dostavte se k nám a vyberte si z nich. Uvidíte, že zákazníci to ocení.

Pocházejí od českých výrobců

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.