Potřebujete renovovat vaše stávající skladové vybavení, či zakoupit nové, kvalitní a cenově přijatelné? Proto jsme tu my. Nabízíme kvalitní paletové vozíky s nosností3000Kg a sedmiletou zárukou.
Nabízíme několik druhů paletových vozíků, které jistě splní vaše požadavky. Paletové vozíky nabízíme ve třech základních provedeních, které se dělí podle typu použitých kol. První typ má nylonová kola, která se hodí do skladů s kvalitními podlahami, kde nejsou nečistoty. Jejich valivý odpor je nízký a jsou lehce roztlačitelné. Druhý typ má pryžová kola. Ty dobře snesou nerovnosti, nečistoty a snižují hlučnost. Poslední model má polyuretanová kola, vhodná do nejnáročnějších skladů, jejichž ovladatelnost je na vysoké úrovni.
Dále nabízíme speciální paletové vozíky s různou délkou vidlic, rychlozdvihem či pohybem do čtyř stran.

Paletové vozíky

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.