Je velmi důležitým bodem, který si mnozí při jejím výběru ani neuvědomujeme. Pokud máte nebo teprve plánujete děti, věřte, že bude sedačku potřeba občas vyčistit. Nejlépe se samozřejmě čistí ekokůže a kůže. Pro jejich údržbu stačí voda se saponátem. Kůže, jakožto přírodní materiál, nezadržuje prach, nečistoty a nepřitahuje moly. Ačkoliv může být počáteční investice vysoká, svými vlastnostmi a dlouhou životností se vám vše mnohonásobně vrátí.

Jak předejít rychlému opotřebení Sedací soupravy

V prvé řadě dejte pozor už při vybalování sedací soupravy. Nepoužívejte nůž či jakýkoliv ostrý předmět na odstranění obalu, abyste předešli poškození potahu. Pozor si dejte také na klíče, přezky a ostré pásky. Také domácí zvířata svými ostrými drápky poškodí nevratně potahovou látku Sedací soupravy. Dalším častým problémem bývá vyblednutí potahu. Je to způsobeno tím, že máte sedačku umístěnou blízko okna na přímém slunečním záření. Sluneční paprsky způsobí nevratné zesvětlení potahové látky a stejně tak halogenová světla.

Ošetření a údržba

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.