Máte rádi buchty nebo koláče? V takovém případě vám doporučujeme do vašeho těsta přidat náš olej z konopí. Vaše těsto s ním získá výbornou oříškovou chuť. Není pravdou, že tento olej má hroznou až odpudivou chuť. Přesvědčit se můžete nejlépe sami. Je však potřebné dohlédnout na pečení, těsto se může péct maximálně při teplotě do 180 stupňů.

Dodržujte správné dávkování

Pokud chcete olej z našeho konopí používat preventivně, pak užívejte jednu malou lžičku jedenkrát denně, při obtížích pak jednu polévkovou lžíci jedenkrát denně. Stejnou dávku můžete dát i do salátů nebo zálivek. Po otevření je ho třeba skladovat v lednici. Budete-li mít o něj zájem, stačí nás kontaktovat. Jsme připraveni vám zboží dodat. Jsme tady pro všechny zákazníky.

Oleje lze podávat v potravě

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.