Objednat lze všechno a stejně tak i snubní prsteny , byť z čehokoli a s jakoukoli úpravou. Zvolte správnou velikost, vyberte druh kovu, povrchové zdobení i font rytí. Doprava až k vám domů? Ano, to není vtip, ale holá realita. S elegantní krabičkou, zhruba za dva týdny je můžete mít doma. A pak děj se vůle boží, svatba je už na spadnutí…

Připíjejte na zdraví!

Než budete poslouchat slůvka gratulací, veršů a přáníček, musíte mít všechno v cajku a připravené. Zorganizovat malou svatbu je velký závod aktivit, programů a sledů, což je třeba mít pod kontrolou. Na počátku jsou sice jenom dva snubní prsteny, ale po nich se roztáčí kolotoč záležitostí, které je potřeba zdárně vyřešit. Máte laťku vysoko? Tak se dejte pro jistotu hned do práce.

5.0
02
Objednávka na spadnutí
Tagged on:

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.