Před časem jste změnili logo vaší společnosti. Je teď krásné a opravdu moderní. Firemní a prezentační materiály už máte upraveny, myslete i na reklamní textil . Je třeba objednat nové trička, čepice, polokošile, vesty. Vybrat si můžete z celé řady barev. Kvalita oblečení i potisku je u nás samozřejmostí. Strach nemusíte mít ani o nabídku velikostí. Oblečení nabízíme až do velikosti XXXL.

Otevření nové pobočky

Čeká vás slavnostní otevření nové pobočky a chystáte vše potřebné pro hosty. Občerstvení, katalogy, vzorky, prezentaci. Určitě myslete i na to, jak přivítáte hosty. Ve firemních tričkách a čepicích budete rozhodně působit jako jeden team a klienti se k vám budou pak rádi vracet. Čepice s logem společnosti může být i vhodným dárkem na uvítanou. 

Nové logo
Tagged on:

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.