Měníte okna, či rekonstruujete celý dům? Nebo dokonce stavíte? I když se to nezdá, tento nenápadný prvek vašeho domova má důležitou funkci. Kromě toho, že vyplní mezeru pod okny, chrání i zdivo proti vlhkosti. A k tomu doplňuje celkový estetický dojem interiéru i exteriéru. Interiér si zaslouží kvalitní materiály a velice oblíbenou variantou je dřevotříska, která je potažená kvalitním laminátem v různých barevných provedeních. Stylově tak doplní design místnosti a získáte i velice výstižné místo pro dekorace a květiny. Venkovní rovněž slouží hlavně pro dekorativní účely, kdy v létě můžete dělat dojem nádherně rozkvetlými rostlinami. Hliník odolá i tomu nejhoršímu počasí.

Přizpůsobí se fasádě i vnitřnímu zařízení

Ještě pořád se vám parapetyzdají, jako nenápadná součást bydlení? A jak vidíte, tak jsou zcela důležité. Díky různým potahům, které si můžete vybírat z pestré nabídky, máte možnost přizpůsobit design jak fasádě, co platí pro ty venkovní, tak celkovému zařízení interiéru, dokonce i dveřím, či podlaze. Váš dům si zaslouží být kompletní.

Nezapomeňte na parapety

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.