Naše strachy z nejrůznějších chorob, které s sebou každé životní období přináší, nejsou neporazitelným nepřítelem! Skolit se dají, porážce ovšem předchází boj…

Trpělivost růže přináší

Vést válku s nemocemi, které se již v našem těle usadily, je nelehké. Vést ji však s předstihem proti všemu, co by je mohlo podpořit, to už je jiná. Zdraví prospěšné návyky se záhy stanou rutinou, takže se brzy přestanete cítit ochuzeni o radosti, které jste si dříve dopřávali. A teď už konkrétněji: naším tématem jsou čistě mužské problémy a předcházení jim – ano, mluvíme o prevenci prostaty . Tak třeba přehnané množství koření, které problémy s tímto orgánem může podpořit, není v našich talířích nepostradatelné – méně výrazným jídlům lze snadno přijít na chuť a riziko onemocnění se tak sníží. Koření je jen jedním příkladem z množství pravidel, která je dobré dodržovat. Výsledek není vidět hned, o víc pak ale stojí za to!

Nepodléhejme, bojujme!
3.3 (66.67%)3
Nepodléhejme, bojujme!
Tagged on:

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.