Témata jako předčasná ejakulace, frigidita, problémy s erekcí , ztráta libida, pohlavní necitlivost, nemožnost dosažení orgasmu apod. jsou západní společností dosud tabuizována a jen málokdo by byl schopen veřejně přiznat, že se s některým z těchto stavů potýká. Přitom by pro mnohý pár bylo osvobozující umět si o těchto věcech promluvit.

Mechanizace lásky

Úžasnou prevencí proti degradaci sexuálního života je – pravidelný sexuální život. Udělejte si z milování meditaci, zapomeňte na starosti, mějte z něj čistou radost. I kdyby nedošlo k samotnému pohlavnímu styku nebo vyvrcholení, těšte se jen z blízkosti druhého člověka, z dotykových, chuťových a čichových vjemů. Předsudky, očekávání, to vše nechte na zemi společně s vaším oblečením. A jen si jednoduše užívejte to, co vám v danou chvíli vaše tělo umožňuje.

Není se čeho bát
Tagged on:

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.