Zveme vás do naší autoškoly, kde vás naučíme řídit motorová vozidla nebo motocykly. Nabízíme plně profesionální služby na špičkové úrovni. Přihlaste se do ní i vy. Uvidíte, že jste se rozhodli správně. Máme veškeré potřebné vybavení a moderní automobily. Naši instruktoři již na vás čekají. Jsou klidní a trpěliví. Jistě to zvládnete i vy. Těšíme se na své nové žáky.

Výcvik probíhá ve vašem volném čase

Nemáte dosud řidičský průkaz? Pak je nejvyšší čas si ho udělat. Nepochybujeme o tom, že ho využijete i vy. Řada zaměstnavatelů ho dokonce po svým pracovnících vyžaduje. Naše autoškola přijímá nové žáky. Přihlášku si lze snadno stáhnout z internetu. K ní si však budete muset opatřit i potvrzení o vaší zdravotní způsobilosti. To vyřídíte u svého praktického lékaře.

Naši žáci dostanou špičková vozidla i motocykly
Tagged on:

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.