Jsi ve skupině nebo ve třídě, kde jste doslova zapálení do nijaké společné zájmové věci? Zkuste se odlišit od ostatních a propagovat svoji skupinu. Ptáte se jak? Jednoduše. Potiskem triček, který vydrží X násobek praní. Můžete hrdě na své hrudi nosit „reklamu“, která by Vám pomohla rozšířit Vaší myšlenku do většího kolektivu. Naše technologie nám umožňuje tisknout motivy i na místa, kam digitální tisk nesahá. Takže můžete hrdě nosit obrázek na hrudi, ale zároveň i logo například na rukávu.

Nízká cena

Díky sítotisk. http://www.kredenc.org/sitotisk , který používáme, tak cena je nízká už při malém odběru. S větší objednávkou, ale cena klesá a vyplatí se daleko víc než zmiňovaný sítotisk. Je možnosti využít různých efektů. Vše se provádí na kvalitní trika, které vydrží.

Nadšenci?
Tagged on:

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.