Líbivé textilie a tkaniny nemusí být vždycky tím pravým ořechovým pro vás. Představte si, že je jednou vyperete a ouha! Kvalitu bohužel nepoznáte na první pohled, proto je třeba studovat i složení tkaného sortimentu v regálech. V oddělení dekoračních látek hledáte ty, na kterých vévodí postavičky z pohádek a Večerníčků, to aby dětské pokojíčky byly opravdu in!

Sledujte cedulky

Na každé z velkých rolí textilií by měl být připevněn údaj o metráži, složení a ceně toho kterého zboží. Také většinou, jak je potřeba tkaninu správně udržovat, prát a či žehlit nebo nežehlit. Amatérské a nedoporučené ošetřování dekorační látky spíše poškodí nebo jim minimálně ublíží. Kdo by chtěl mít po prvním vyprání na oknech nebo kolem nich zboží zmačkané úpravy?

Na motivy pohádek

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.