Moje maminka je naprosto nepoučitelná. Nedá si poradit a stále si kupuje módní boty, ve kterých potom udělá pár kroků a musí je odložit. Většina těchto módních bot má vyšší podpatek, úzkou špičku a ona ve svém věku sedmdesáti let má poněkud takzvaně rozjetou klenbu, vybočené palce a je jasné, že v takových botách opravdu nemůže vydržet.

Inzerce zdarma jí pomohla k rozhodnutí

Jenže si nemůže pomoci. I přes svůj věk na botách prostě “ulítává”. Když už se nám doma nahromadila plná skříň nových, krásných a v podstatě nepoužitých bot, přiměla jsem ji konečně k rozhodnutí, že se obrátíme na inzerci zdarma a boty nabídneme těm, kteří mají mladší a štíhlejší nožku. Máte podobný problém i vy? Udělejte to jako my – zbavte se toho, co nepotřebujete!

Moje nepoučitelná maminka a její boty

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.