Jestli jste přišli na to, že to v sexuální oblasti máte raději tvrději, pak není nic jednoduššího, než si nakoupit pár různých pomůcek, které vás v této oblasti dostanou až na vysněný vrchol. Začíná to vždy něčím jednodušším, kdy zjistíte, že jste si přivykli na to, že vás partner dráždí silněji, že se vám nehnusí anální dráždění, které je velice příjemné, ale pro někoho nesnesitelné a nelíbivé, ale ten kdo by to tvrdil s tím, buďto nemá zkušenosti, nebo jenom ty špatné, nebo vlastně vůbec neví o čem je řeč, co říká.

Hravé pomůcky

Pro ženy je toho také spoustu na hraní. U žen je typické jejich citlivá oblast prsou, takže zajisté žádné ženě nebudou lhostejné svorky na bradavky . Ty jsou pro mnohé ženy zatím ještě záhadou, ale zajisté jim budou dělat dobře, stačí je pouze vyzkoušet. 

Máte to rádi tvrdě?
Tagged on:

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.