Lité podlahy šetří čas i peníze, především z důvodu rychlé a také snadné pokládky. Materiál je vysoké kvality, a díky převozu v autodomíchávači až na místo pokládky, si zachovává stále stejné vlastnosti. Vylévá se pomocí čerpadla, které je mobilní, a není tedy vyžadován přívod elektřiny a vysokotlaké vody na místě pokládky.
Rychlý proces zrání je velkou předností anhydritové lité podlahy. Již po 48 hodinách od vylití jsou pochozí. Jsou prostorově velice stabilní, a jejich povrch je tedy beze spár. V celém profilu i ploše jsou vysoce pevné. Dobře vedou teplo, a to je využíváno u pokládky podlahového vytápění.

Pokládka podlahy

Lité podlahy se na místo stavby dopraví pomocí transportního dopravního zařízení. Čerpají se čerpadlem, a nanášejí v dokonale tekutém stavu o správné hustotě.

Lité podlahy

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.