Podle mínění některých odborníků by na mobilním telefonu měl být stejný nápis jako na krabičce cigaret, tedy že jeho používání způsobuje rakovinu. I když se o této možnosti, tedy souvislosti s používáním mobilních telefonů a mozkových nádorů víceméně stále spíše spekuluje, než že by byla podložena nějakými dlouhodobými studiemi, stojí určitě za úvahu preventivně se chránit. Ochrana před zářením mobilu je totiž nejen možná, ale v podstatě velmi jednoduchá. V žádném případě se neobávejte, že nyní uslyšíte radu, abyste přestali telefonovat, a budete mít vyhráno.

Čipová karta

Používání mobilních telefonů je v dnešní přetechnizované době naprosto běžná záležitost a život bez nich si dnes umí představit již jen málokdo, jestli vůbec někdo. Proto pro vás Dr. Dietrich společně se svým týmem vyvinul velmi spolehlivou ochranu v podobě nenápadné čipové karty, kterou velmi jednoduchým způsobem umístíte na svůj telefon, který se pro vás tím okamžikem stane bezpečným. Pokud vám tedy záleží na vašem zdraví, měli byste jak se postarat o to, aby ochrana před zářením mobilů byla pro vás naprostou samozřejmostí.

Kouření škodí zdraví a mobil?

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.