Jste majitelem restauračního zařízení nebo obchodu a nezřídka Vám dochází trpělivost s Vašimi dodavateli, pro které je slovo termín jen prázdným slovem a kteří se řídí heslem slibem nezarmoutíš? Jenomže jak problém vyřešit? Docela snadno. V půjčovně dodávek v Brně mají k dispozici chladírenské vozidlo pro převoz potravin, které se rychle kazí a vyžadují speciální podmínky pro převoz.

 

Máte o starost méně

Toto Vás dost možná oslovilo. Je ovšem třeba počítat s tím, že toto vozidlo si nechcete pronajmout jen vy a proto se rychle podívejte na formulář, jehož prostřednictvím si včas rezervujete termíny na několik týdnů či dokonce měsíců dopředu. Tak a máte o starost méně a můžete se zaměřit na řešení dalších starostí a problémů.

Když ztrácíte trpělivost s dodavateli
4 (80%)3
Když ztrácíte trpělivost s dodavateli

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.