Možná právě vám by se hodila 3D tiskárna. Není totiž nic rychlejšího, než si vlastní návrhy a nápady, které nakreslíte nebo spočítáte, hned taky vytvořit. Třeba jen zmenšený model. To je nedocenitelná výhoda, která ještě před pár lety nebyla vůbec myslitelná. Dnes to však již jde a dokáže to ušetřit spoustu času i námahy, která dříve byla nutná při vytváření modelů, či prvních prototypů nejrůznějších součástek, nebo předmětů. Navíc je možno vytvořit spoustu věcí, aniž byste je museli sami projektovat – existují na ně totiž katalogy.

Katalogy modelů

Pro začátečníky v této oblasti je asi nevýraznější argument pro koupi takového zařízení možnost snadného přístupu k již naprojektovaným součástkám, předmětům, nářadí, dekoracím a podobně.

Jste konstruktér? Návrhář?
Tagged on:

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.