Naše oleje z konopí můžete užívat dlouhodobě. Posilují nehty, vlasy, kůži, ale i další tkáně. Má velmi pozitivní vliv i na metabolismus a imunitní systém. Podává se orálně zejména v potravě. Může se však brát i preventivně. Doporučenou dávkou je jedna lžička jedenkrát denně. Je vhodné ho užívat u dětí, těhotných žen a výkonných sportovců.

Má široké využití i v medicíně

Z našeho konopí můžeme využívat prakticky všechny jeho části. Například odvar listů se v minulosti používal proti bolesti. Odvar v mléce sloužil k léčení kašle nebo k obkladům na otoky, revma a dnu. Roztlučený kořen byl vhodný na popáleniny a opařeniny. K léčebným účelům slouží i oleje z něho. Stačí ho přidat do těsta a péci při teplotě do 180 stupňů.

Je vhodné dlouhodobé užívání oleje

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.