Hledáte v našem hlavním městě instituci, ve které byste se dokonale naučil zvládat veškeré předpisy silničního provozu i vozidla rozličných tříd? Navštivte nás. Naše autoškola Praha nabízí výborné zázemí, které je ztělesněno nejen moderně vybavenými učebnami, ale také neustále obnovovaným vozovým parkem. Naše ceny patří k těm nejnižším v hlavním městě. Také proto se k nám hlásí stále více zájemců o získání řidičského průkazu.

Všechny typy motorek
U nás se můžete naučit řídit prakticky cokoliv, snad kromě tanku, který opravdu na skladě nemáme. Velký zájem je v současnosti o motorky, a to hlavně mezi mladými lidmi. Máme motocykly všech kubatur, takže si stačí jen vybrat.

Náklaďáky
Stále více lidí také pošilhává po řidičském oprávnění na kamion. Nejde pouze o romantické povahy, které lákají daleké cesty po dálnici, ale také o pragmatiky, kteří vědí, že si díky zahraniční dopravě mohou přijít na slušné peníze. Řidičský i profesní průkaz na nákladní vůz si můžete u nás samozřejmě udělat také.

Ideální prostředí pro výuku k řízení motorových vozidel
Tagged on:

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.