Položila jste si někdy otázku jak vzrušit muže ? Myslíte si, že se na Vás jenom podívá a už je celý hin? Domníváte se, že soulož je to, co mu maximálně vyhovuje a nevyžaduje už žádné další něžnosti? Ženy si často stěžují, že jsou chlapi necitliví, že nejsou něžní, že neumí pohladit a říct krásná něžná slůvka, ale jsou to kupodivu právě ony, které jsou na něžnosti přinejmenším velmi skoupé.

Hlazení a líbání

Přitom muž má rád něžnosti stejně jako žena. Má rád hlazení a líbání. Myslíte si, že když mu kouříte penis, dosáhla jste vrcholu veškerých ženských dovedností? Jenomže on třeba touží po tom, abyste se k jeho přirození chovala něžněji a jen tak ho chvíli líbala, ne vždy je naladěn na nejrychlejší a nejefektivnější cestu k orgasmu. Zkuste se ho někdy zeptat: pro čem toužíš miláčku?

I oni mají rádi něžnosti
Tagged on:

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.