Máte-li pocit, že by Váš domov potřeboval trochu osvěžit, možná by stálo za to navštívit naše webové stránky. Najdete na nich nabídku několika set obrazů na stěnu, všechny jsou vytvořeny v moderním duchu. Na výběr jsou kousky barevné i černobílé. Všechna tato díla tvoří výhradně tuzemští umělci z řad malířů a fotografů. Jedná se totiž o kombinaci klasické malby olejovými barvami s fotografiemi. Dodávka je velice rychlá, během pěti až deset pracovních dnů budete mít dílo doma.

Na kvalitu se můžete spolehnout

Obrazy na stěnu opatřujeme vždy s rámem, na němž je připevněno poutko s háčkem. Jelikož mnohé malby mohou působit excentricky, vždy je přiložen návod jakou stranou malbu zavěsit. Nemusíte se bát rychlého blednutí barev, používáme nejmodernější inkoustovou techniku společnosti Canon. Ta ručí neměnnost sytosti barev po dlouhá desetiletí.

Dodáváme je rychle

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.