Nemůžete nebo nechcete nechat svého psa doma nebo ho umístit do útulku? V takovém případě pro vás najdeme chaty a chalupy k pronajmutí , kam můžete přijet i se svým pejskem. Vypravte se za námi a dozvíte se další podrobnosti. Čeká vás báječná dovolená bez zbytečných nervů. U nás vás nikdo a nic nemůže překvapit. Objednejte si své pobyty u nás.

Zaměřujeme se na domácí cestovní ruch

Neplánujete letos dovolenou v zahraničí? Zkuste to u nás. Přece nezůstanete sedět doma. Pokud máte malé děti, jistě přivítají, když nebudou muset nikam daleko cestovat. Vždyť i u nás je mnoho míst, kde budete spokojeni. Možná, že přivítáte více klidu a pohodlí v našich chatách a chalupách k pronajmutí. Kde to bude, si musíte určit vy sami.

Do některých smíte i s domácím zvířetem

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.