Disponujeme kvalitními jednorázovými, ale i látkovými plenami. Jsou již připraveny pro všechny nastávající maminky, aby je mohly zakoupit svým dětem. Určitě ocení jejich vysokou kvalitu. Budou se příjemně nosit. Jsou zhotoveny buď z bavlny nebo mikroflanelu. Jsou větších, ale i menších rozměrů. Používají se i při koupání, krmení nebo utírání slin.

Vyberte si z našich dětských dek

Zveme k nám všechny nastávající maminky. Již přišel čas pořídit si výbavičku. Pokud ji dosud nemáte, zastavte se u nás. Uvidíte, že vás nezklameme. Máme vše v širokém sortimentu včetně lákových plen. Všechno si můžete prohlédnout. Zvolit si můžete z našeho krásného oblečení například krásné košilky, kabátky, dupačky, čepičky a další. Jsme tady pro vás.

Do auta se dobře hodí autobagy

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.