Zaujala Vás nabídka direkt mailu na balení Vašich zásilek do obálek? Zajímá Vás cena? Pak můžete využít našeho on-line formuláře a nechat si zdarma vypočítat cenu.
Nepřesvědčili Vás internetové stránky společnosti Direkt mail o kvalitě poskytovaných služeb? Pak na nich zabrouzdejte trochu více a najdete certifikáty ISO ke stažení. Stáhnout si můžete také výpis z obchodního rejstříku.

Astroturfing

direkt mailchce, aby jeho klienti byli v obraze, a snaží se jim vysvětlit nové pojmy, které souvisí s marketingem. Jedním z nich je i astroturfing. Podnikatelé často chtějí dosáhnout vysokých zisků a neštítí se využívat nekalých metod. Astroturfing je jednou z nich. Jsou pro něj typické kladné reference od lidí, kteří byli najati danou firmou.

Direkt mail

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.